skip to Main Content

Ubytovací řád

1. Úklid

Závěrečný úklid není zahrnutý v ceně za ubytování. Každý klient je povinen apartmán uklidit a uvést do původního stavu. Čistící potřeby jsou v apartmánech k dispozici.

Při odjezdu (nejdéle do 10:00 hodin nebo dle domluvy) prosíme uvést apartmán do původního stavu: vyluxovat/vytřít podlahu, umýt sprchový kout/vanu, umyvadlo a kuchyňskou linku, zkontrolovat, zda nezůstalo něco v lednici ( vypnout ji a nechat otevřenou), v troubě nebo mikrovlnce. Vylejte vodu z nádržky kávovaru a vyndejte prázdnou kapsli, atd. Nezapomeňte vynést odpadky. Varnou konev a kávovar vypněte ze zásuvky.

V případě, že dorazíte na apartmán a není uklizen, neprodleně nás kontaktujte, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. 

2. Obecné podmínky

Ubytování je možné minimálně na 2 noci. Nástup je po 11té hodině, odjezd do 10:00 hodin. Pozdější odjezd je možné dohodnout pokud nenavazuje další pobyt.

Pobyt domácích mazlíčků není povolen.

Z organizačních důvodů v apartmánech nezajišťujeme povlečení, ručníky, utěrky a závěrečný úklid.

Závěrečný úklid se provádí svépomocí (ve výjimečných případech, kdy nenavazuje další pobyt, je možné úklid za 40 € (Anna) nebo 50 € (Natálie) zajistit.

Potřeby pro úklid a mytí nádobí jsou k dispozici.

Parkování je zdarma  na parkovišti před příslušným domem. Ve všech prostorách bytů a domů platí přísný zákaz kouření, kouření je tolerováno pouze na balkónech.

Třídění odpadu je v Rakousku povinné, před domem najdete nádoby na bioodpad, plasty a kovy.

3. Ceník, platba, storno podmínky

Apartmán Anna

70€ /apartmán/ noc

max. 4 osoby

Apartmán Natálie

120€ /apartmán/ noc

max. 6 osoby

Rezervace je platná po zaplacení plné ceny. 

Cena za apartmán není závislá na počtu osob, maximální počtu jsou uvedeny výše. Zahrnuje spotřebu elektřiny a vody, možnost připojení na wifi a satelitní české programy.

Pro případ neprovedení úklidu nebo poškození vybíráme jednorázovou kauci ve výši 1000,- Kč vratnou po vrácení klíčů.

Storno podmínky – zrušení rezervace:

  • Do 21 dnů před pobytem – vracíme 100% částky
  • 20 – 8 dnů před pobytem – vracíme 50% částky
  • Méně než 8 dnů před pobytem – vracíme 10% částky

4. Pobytová taxa při pobytu delším než 3 dny

V ceně není zahrnuta pobytová taxa (1,51 €/den/dospělá osoba), která se platí v místním turistickém infocentru. Za zaplacení pobytové taxy zodpovídá každý z hostů sám.

 

V případě potřeby nás kontaktujte.

Back To Top